Archív 2016

Po dlhšom čase posledné novinky - zvyšok noviniek v roku doplním čo najskôr.

3.12.2016 - 4.12.2016 - Medzinárodná výstava psov Nitra

Dewcristal Zhanfranko Fortunato - Excellent 1, CAJC

Náš mladý import z Ruska pokračuje veľmi pekne vo svojej výstavnej kariére. Zúčastnili sme sa na Medzinárodnej výstave psov v Nitre v triede mladých. Prvý deň výstavy posudzoval pán Heinesche Laurent/LU a druhý deň výstavy posudzoval pán De Giuliani Claudio/IT. Oba dni Janko dostal krásny posudok, známku Výborný 1 a titul CAJC. Tým Janko splnil podmienky na priznanie titulu Šampión mladých SR!!

6.2.2016 - Medzinárodná výstava psov Brno/CZ

CÉLINE Noblesse charm - Champion class - Excellent 1, CAC, res. CACIB

BENJAMIN Noblesse charm - IDS RIJEKA - CAC, CACIB, BOB

V Českej republike sa Celine Noblesse charm zúčastnila Medzinárodnej výstavy psov, posudzovala pani Jílková Zdenka. Keďže ja som sa osobne výstavy nemohla zúčastniť, Celinky sa ujali moje kamarátky Zuzka a Žofka. Zuzka predvádzala Celine v triede šampiónov a vo veľmi silnej konkurencii sa jej podarilo získať známku Výborná 1 a titul CAC a res. CACIB!!! Moje veľké poďakovanie patrí Zuzke a Žofke, ktoré sa o Celinku celý čas obetavo starali, takže som jej ani nechýbala a Zuzke ďakujem za krásne predvedenie Celinky.

Zároveň som dostala správy, že môj odchovanec BENJAMIN Noblesse charm na Medzinárodnej výstave psov v RIJEKE získal tituly CAC, CACIB a BOB!!! Moja obrovská gratulácvia jeho majiteľke pani Alexandre Haberl !!!!!

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

BENJAMIN Noblesse charm

BENJAMIN Noblesse charm

16. - 17.1.2016 Medzinárodná výstava psov DUO CACIB Winter Show Nitra

16.1.2016 CÉLINE Noblesse charm - Champion class - Excellent 1, CAC, res. CACIB

17.1.2016 CÉLINE Noblesse charm - Champion class - Excellent 1, CAC, CACIB, BOB

LEXUS Noblesse charm - Minor Puppy Class - Very promising 1

Máme to Nový rok a hneď prvý mesiac začíname aj náš výstavný nový rok. Prvá tohtoročná výstava sa konala v Nitre. Výstavy sme sa zúčastnili oba dni, prvý deň posudzoval papillonov pán Miroslav Guniš, durhý deň posudzovala pani Ridarčíková Gabriela.

Na výstave sa predvádzala oba dni CÉLINE Noblesse charm v triede šampiónov. Prvý deň výstavy pán posudzovateľ ohodnotil Celinu známkou Výborný 1 a získala titul CAC a res. CACIB. Druhý deň výstavy opäť v triede šampiónov bola ocenená známkou Výborný 1 a titulom CAC, CACIB a BOB!!! Je to pre Celinu krásny začiatok nového roka, zároveň splnila podmienky pre získanie titulu GRAND šampión SR !!!

Druhý deň výstavy sa po prvý krát predvádzal môôj odchov LEXUS Noblesse charm v triede šteniat. Lexík suverénne a bez stresov zvládol výstavný kruh a posudzovanie na stole. Od pani posudzovateľky získal nádherný posudok a ocenenie Veľmi nádejný 1 s poznámkou, že Lexíka čaká veľká kariéra.

Celinka aj Lexík mi spravili veľkú radosť, som na nich oboch pyšná. Na socializácii na výstave bola aj malá Maya, ktorá celú výstavu poňala ako miesto na hranie. Vybehala sa v kruhu pred začiatkom výstavy, pohrala sa s cudzími papillonikmi a potom spokojná prespala celý zvyšok výstavy. Tak dúfam, že Maya aj neskôr keď sa bude vystavovať sama tiež bude výstavy brať ako možnosť zábavy a príležitosť stretnúť iných papillonov.

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

CELINE Noblesse charm

LEXUS Noblesse charm

LEXUS Noblesse charm

LEXUS Noblesse charm

"Maya"

"Maya"